За Констиутцією України головний корупціонер пропонує і призначає на посаду Генерального прокурора. Таким чином ми руйнуєм цілу гілку влади, яка контролює законність в державі.

Той хто буде ставити підпис під призначенням Генерального прокурора, той буде його контролювати і автоматично становиться над законом. Тому посаду Генарального прокурора має підписувати група людей, щоб майбутній прокурор особисто нікому не був зобов’заним. Хто ця група людей? Звичайно це депутати Верховної Ради. Але парламентська більшість (або Коаліція) для цієї відповідальної роботи не годиться. Вони організавані, їх багато, вони підтримують Президента. Вони і є влада, яку треба контролювати.

Ще є парламентська меншість. Вони ні на що невпливають. Вони не товарищують з Президентом і його оточенням. Вони готові в носки заглянути Президентові, щоб доказати якийсь його негатив. Ось і добре. Це гідні кандитати на висування кандидата на посаду Генерального прокурора. З одного боку парламентська меншість набуває ваги, а з іншого вони не дадуть Виконавчій владі відпочивати і насолоджуватись своїми повноваженнями.