Новітні вибори

Люди, ми ЩО обираємо Царя? Того хто буде ганьбити нас наступні п’ять років? Ганьба! Ганьба!

Скільки можна бути рабами?!!! Україна не зміниться, поки ми не змінимо людей навколо.

Що для людини Україна – це місце де вона мешкає, сусіди, знайомі.

Округ на місцевих виборах – це 18 000 чоловік (на виборах у Верховну Раду – це 180 000 чоловік).

Не треба хапатися за всю Україну. Донесіть ідею нової України в своєму окрузі. Знайдіть активних прихильників, просто прихильників. Треба, щоб люди чітко розуміли, що ми маємо і що треба змінити.

В час, коли кожна людина в окрузі буде знати про наші ідеї і хто їх представляє, можна буде вибирати лідера, який ці ідеї зробить реальністю. А щоб людей знову не обдурили, з кандидатом у депутати укладається договір – Громадська угода між активістами округу і кандидатом у депутати, нотаріально завірена. В цій угоді чітко прописується все: відмова від недоторканості, план конкретних дій для зміни структури влади в Україні, а також санкції  у разі порушення угоди.

Згідно Громадській угоді активісти мають право відкликати депутата з посади, розірвати угоду, депутат в свою чергу складає повноваження за вимогою громади, сплачує штраф – вертає кошти, які були витрачені на його утримання у вигляді зарплати, премій, тощо. Неустойку за потрачений час. За злісні правопорушення – кримінальна відповідальність, як звичайного громадянина.

Таким чином у нас з’явився активний колектив і його лідер. Тільки Київ має 120 таких округів.

Тепер уявіть, що в кожному окрузі по всій Україні така ситуація. Це вже СИЛА, з якою не можна не рахуватись.

Додатково цим кандидатам у депутати місцевого рівня, надається право обрати кандидата у депутати у Верховну Раду. Вони збираються і пропонують кандидата у Верховну Раду із свого кола, з яким також укладають Громадську угоду, але перша угода з активістами округу не анулюється, вона є базовою і має статус первинної, головної. Таким чином ми обираємо керованих громадськістю 450 кандидатів у депутати.

Ці 450 кандидатів збирають свої збори і обирають лідера – кандидата у Президенти і теж підписують Громадську угоду, дві попередні угоди силу не втрачають і угода, яка ближча до народу та й важливіша. Таким чином Президент має три Громадські угоди, які він повинен виконувати.

Щоб наш кандидат переміг потрібен максимальний розголос, яку складну систему обрання він пройшов.

А ми (народ України) отримаємо в свою чергу:

  1. дійсно народного Президента.
  2. Соціальний ліфт.
  3. Всі кандидати у владу пройшли перевірку.
  4. Кожен з них керований народом.

За них можна голосувати!

На питання: Хто буде новим Президентом?

Відповідь: Той хто виконає наші вимоги і складе з нами Громадську угоду.

Угоди будуть опубліковані на сайті.

Нічого НЕ ПІДПИСУЙТЕ, поки не ознайомитесь з Громадською угодою на власні очі!!!!