Існуюча Україна

Що таке Україна сьогодні? Це диктатура Президента, яка узаконена в Конституції України. Президент над законом і над цим добре попрацювали і сам Порошенко, і його попередники.
Диктаторська Конституція України – це наслідок, а джерелом диктатури є ПАРТІЇ. Українська диктатура народжується в осередках партій.
Соціально активні громадяни, яким набридло корумпована влада, намагаються долучитися до партії, щоб щось змінити в державі і тут… лідер виявляється авторитарною особою. Він найрозумніший, добре тримається на публіці. Думки, пропозиції його партійців лідера не цікавлять. І це виправдовують тим, що в партію люди йшли, вже тому, що їм подобається позиція лідера. Це не правильно, тому що: як цей лідер планує будувати демократичне суспільство, якщо в його партії диктатура? Цей лідер нагло бреше! А далі він бреше про покращення і таке інше.
Тому нашою державою керують брехуни і негідники. Які вибудували під себе законодавчу базу, яка виправдовує їхні дії. А ще вони взяли в залізні кліщі судову гілку влади, Генпрокурора і відчувають себе у повній безпеці. Згадують про 5 статтю Конституції тільки тоді, коли потрібно скинути свого конкурента.
Ми в цьому винні самі, починаючи з партії, ми раболєпськи вклоняємо голову перед лідерами. Благаємо його озвучити свою програму. НІ!
Є топ-менеджери, яких ми наймаємо виконувати наші вимоги.
А тепер увага! Народ, озвучте свої вимоги….

Ви станете Народом України тоді, коли у вас з’явяться пропозиції по перебудові держави, тоді запрацює 5 ст. Конституції!