Існуюча система керування Києвом

Міська рада нагадує структуру комуністичної партії, де голови фракцій і голови постійно діючих комісій контролюють і розподіляють всі блага. Основна їх діяльність – це дерибан бюджету. Депутати Міської ради не отримують заробітної плати і не несуть відповідальність за прийняті рішення!!! Бюджет міста Киева складає близько 2 млрд доларів.

Київська міська державна адміністрація побудована таким чином, що вибори мера і заміна керівників департаментів змінює тільки напрямок фінансових потоків, у чиї кишені вони потечуть.  Якщо звільнити всю міську державну адміністрацію аж до конкретних директорів муніципальних підприємств, то на працездатності міста ця подія не відіб’ється.

Не можна боротись з корупцією, якщо ти її очолюєш. Мер Києва – це і є корупція! Він одночасно очолює дві гілки влади – виконавчу і законодавчу. Депутати повинні самі обирати Голову Міської ради, а мер повинен керувати тільки КМДА.

Громадській думці взагалі пробитися не можливо. Громадяни потрібні тільки під час виборів. Для громадянам існує така структура, як Апарат, яка морочить людям голови, демонструють, що вони стоять на стражі Законів. А насправді ізолюють їх від чиновників, які керують фінансовими потоками. Для самих активних громадян, в кожному департаменті КМДА створенні відділи по боротьбі з корупцією. Громадяни подають документальне підтвердження корупції, людям, які цією корупцією займаються. Треба міняти принцип керування містом, областю, державою.