Завдання №1

Хто це буде робити?

Люди, які при владі, роками вибудовували цю систему і досягли максимального ефекту. Вони ніколи добровільно владу не здадуть. Їх все влаштовує. Вибори влада повністю контролює і напишуть любий результат. Як це вже було – Президент в один тур!

Тільки – Всеукраїнська непокора може щось змінити. А для цього потрібні прихильники в кожній точці України. Ідея структурної зміни українського урядування повинна просочити все суспільство.

Ті хто підуть з нами чітко повинні розуміти, що ми будуємо державу знизу вверх. Хочеш зробити добре зроби сам, не довіряй нікому. Знайди спочатку однодумців, а потім починайте переконувати людей, що країну змінять тільки структурні зміни, які ми пропонуємо. Пам’ятайте! Депутатом не може бути бізнесмен, голова колгоспу, директор підприємства. Бо вони представники виконавчої влади. Обираючи їх депутатами ми породжуємо корупцію на місцевому рівні.

Владі може протистояти тільки гарно організована команда. Тому ми спочатку формуємо команди, і тільки потім переходимо до наступних кроків.

У нас є план і ми це зробимо!