Вибори по-новому

на прикладі президентських виборів, щоб звести фальсифікацію виборів до нуля:

  1. Задіяти електронну реєстрацію результатів. На сайті ЦВК на кожного голову дільничної комісії відкривається акаунт, де він буде додатково зареєструвати результати голосування.
  2. Дільнична виборча комісія рахує голоси, складає протокол, виявляє переможця на своїй дільниці в присутності спостерігачів.
  3. Голова комісії заходить в свій акаунт на сайті ЦВК і відмічає хто лідер. Наприклад, Тимошенко. Ці данні тут же висвітлюються на сайті ЦВК або виборів.  Округ № … Тимошенко  – 1 . Не важливо скільки за неї проголосувало, важливо, що вона лідер. Тому – 1. Результати інших фіксуються тільки в протоколах, у паперовому вигляді.
  4. А протоколи з опечатаними конвертами для зберігання передаються в ЦВК для контролю даних. Можна через територіальні комісії, які несуть кримінальну відповідальність за цілісність конвертів.
  5. Спостерігачі можуть особисто побачити, що результат голосування на сайті співпадає з дійсністю.
  6. Особистий контроль буде за результатами лідера. Особливо в тих районах де немає спостерігачів. Щодо спостерігачів, то вони теж повинні зареєструватися в ЦВК, в акаунті голови дільничної виборчої комісії, на якій вони працюють.
  7. Всього виборчих комісій по Україні близько 5000. Хто з кандидатів набере більшість, той і виграв вибори.
  8. Впровадити офіційну премію людям, які нададуть відео або документальні підтвердження фальсифікацій на виборах. Розмір премії – 3000грн.
  9. Данні про фальсфікації подаються в поліцію, бо ця структура підпорядковується Президенту. Ми пам’ятаємо, що ЦВК формує парламентська “меншість”. Контроль покладено на Президента.