Система управління державою

В Радянському Союзі: проголошувалися людські цінності, пропагувалися відмінні гасла. Дійсність при цьому, істотно відрізнялася на протилежну.

Люди завжди мріяли гасла зробити реальністю, тому проголосували за незалежну Україну.

Але брехлива комуністична номенклатура, як була при владі, так і залишилася. Швиденько перейменовувалися, замаскувалися і як результат ми отримали систему великого, системного шахрайства державного рівня з маскуванням під демократію:

Встановити зображення сторінки

Якщо глибоко усвідомити цю структуру та додати 5-у статтю Конституції, можна зробити висновок, що народом України є олігархи, великий бізнес і чиновники, які мають доходи вищі за державну зарплату.

Публічні особи, вони ж – артисти, клоуни, масовики витівники – підбираються для обдурювання і розваги інших жителів України. Ось вам Юля з косою, Олег з вилами, а можна підігнати ще й «героїчних» клоунів типу Наді або козака Гаврилюка … аби Народ не нудьгував.

«Решта мешканців»  буде насолоджуватись у щасливому неусвідомлені, на це і розраховують олігархи, граючись у псевдодемократію. Вони (народ України) ходять цілком щиро на акції і думають, що на щось впливають.

Співробітники апаратів, ЦВК, поліції, судів, які живуть на одну зарплату, за звичай не замислюються, чи мають ілюзію, що здійснюють добру справу для суспільства і стоять на захисті правопорядку. Вони завжди підтримують лінію верхівки, ходять на урядові мітинги і мріють про просування по службовій драбині, щоб «сісти» на потоки, як їх керівник. При цьому не розуміють, що вони і їх керівник – люди з різних каст. І насправді, дрібні співробітники ніколи не займуть місце свого керівника. Їх просто використовують, як масовку у загальній виставі. Ці люди є обманутий народ, який грає на боці державних шулерів. Їх досить багато, становлять великий суспільний прошарок.

Розділяй і володій – ось принцип верхівки. Їх мало, але вони дуже вправні щодо досягнення своєї мети.

Наша сила у нашій свідомості! Якщо ми реально розуміємо про своє місце в державі без ілюзій, тоді ми знаємо що робити!